Brownies met pindakaas swirl

 

Op nationale chocoladedag eten we CHOCOLADE. Zo is er elke dag wel een excuus voor deze brownies ;). Deze brownies hebben een kleine twist.. pindakaas swirls!

Wat heb je nodig:

  • 180 gram extra pure chocolade (85%)
  • 210 gram roomboter (160 gram voor de taart & 50 gram voor de pindakaas swirl)
  • 4 eieren
  • 130 gram (donker) bruine basterdsuiker
  • 150 gram (zelfrijzend ) glutenvrij meel
  • 5 eetlepels Pindakaas
  • Ingevette of beklede vierkante vorm/ brownievorm

 

Aan de slag

  1. Verwarm de oven voor op 175 graden;
  2. Smelt de (160 gram) roomboter in een pannetje en smelt daarna de pure chocolade in de boter (op laag vuur);
  3. Klop de eieren samen met de suiker een paar minuten in een maatbeker. Doordat de eieren geen kant op kunnen, is het mengsel zo een stuk stijver.
  4. Giet het botermengsel in een kom en voeg daar de eieren aan toe. Roer nu het meel door het browniebeslag. Verdeel het beslag over een ingevette vorm;
  5. Meng de (50 gram) boter en pindakaas en verdeel in scheppen over de brownie. Draai dan rondjes met een lepel de pindakaas door het beslag;
  6. Bak de taart in 35 minuten gaar. Peanuts! 😉

Geef een reactie